Умови доставки

Втомилися самостійно шукати транспорт? У нашому інтернет-магазині будь-які моделі світильників можна купити з доставкою по Одесі та різним регіонам України . Ми пропонуємо фіксовану вартість доставки освітлювальної техніки для створення систем освітлення та скасовуємо оплату за грошовий переказ.

Світильники та люстри з доставкою по Одесі

Одесити можуть скористатися послугами кур'єра або забрати товар самовивозом. Забрати люстри та світильники можна за адресою вул. Ільфа та Петрова, будинок 18, офіс 414. Менеджери шоу-руму повідомлять про прибуття замовлення та часу, коли його можна вивезти.

При замовленні до тисячі гривень кур'єрська доставка світильників по Одесі коштуватиме 100 грн, а понад цю суму — безкоштовно.

Умови для інших міст України

Якщо ви живете в інших областях країни, ми організуємо доставку світильників:

  • Вартість доставки до пункту самовивезення Нової пошти — за тарифами перевізника. При замовленні на суму від 1500 грн. – доставка за рахунок магазину. Вартість доставки великогабаритних товарів розраховується індивідуально!
  • Вартість кур'єрської доставки – за тарифами перевізника «Нова Пошта». При замовленні на суму від 2500 грн. – доставка за рахунок магазину. Вартість доставки великогабаритних товарів розраховується індивідуально! Перед доставкою з вами зв'яжеться кур'єр.
  • Також є можливість відправити будь-яким зручним для Вас перевізником. Умови обговорюються індивідуально.

При отриманні люстр та світильників обов'язково уважно огляньте товар, щоб переконатися у відсутності пошкоджень під час перевезення та повної комплектації. У разі виникнення будь-яких проблем зв'яжіться з нашим менеджером для їх вирішення. Ми не зможемо вам допомогти, якщо ви не здiйсните перевірку посилки при отриманні.