Люстри-вентилятори

Люстра - вентилятор Eglo 35028 Hoi An
Люстра - вентилятор Eglo 35028 Hoi An
Під замовлення 20 днів

16 995 грн.

Люстра - вентилятор Eglo 35041 Gelsina
Люстра - вентилятор Eglo 35041 Gelsina
Під замовлення 20 днів

10 395 грн.


Комбінований світильникЯкщо в приміщенні мало місця для встановлення кондиціонера та традиційного вентилятора, можна придбати люстру-вентилятор, яка одночасно якісно освітлюватиме і провітрюватиме кімнату. Цей симпатичний і корисний гібридний прилад чудово виглядає в сучасному інтер'єрі завдяки стильним плафонам та лопатям, конфігурація та колір яких можуть бути найрізноманітнішими.

Купити люстру-вентилятори ви можете безпосередньо в цьому каталозі за допомогою інтуїтивно зрозумілого сервісу або зв'язавшись з менеджером по телефону. Ціни та технічні характеристики світильників вказані у картках товарів.

Як вибрати люстру вентилятор?

Люстра-гібрид кріпиться на стелі і за умови правильного вибору забезпечить відмінне освітлення, свіжість повітря, привнесе родзинку в дизайн приміщення.

Якщо в кімнаті немає інших освітлювальних приладів, вентилятор слід вибирати з розрахунку інтенсивності світла 20 Вт/м2. Розмах лопатей має бути зіставлений з вільною від меблювання площею, відстань від підлоги до приладу не повинна перевищувати 2,3 метра.

Звертайтеся до наших фахівців, вони допоможуть вибрати світильник для ваших умов. Доставка люстр-вентиляторів та іншого освітлювального обладнання здійснюється по Одесі та території України. Надається гарантія від виробників.