Способи оплати

Щоб максимально спростити процес розрахунку, у нашому інтернет-магазині передбачено кілька способів оплати замовленого світильника. Готівковий розрахунок за фактом отримання відбувається у трьох випадках:

  • Під час доставки нашим кур'єром по Одесі. Плату за отриманий світильник забере сам працівник.
  • Під час самовивезення з офісу інтернет-магазину. Знаходиться він за адресою: м. Одеса, вул. Ільфа та Петрова, 18, офіс 414.
  • У випадку, якщо ви обрали оплату післяплатою під час доставки «Новою Поштою» або іншими транспортними компаніями.

В інтернет-магазині «CityLight» товар при готівковому розрахунку оплачується лише у гривнях.

Інші способи оплати

Самообслуговування в терміналах «ПриватБанку» дозволяє зробити оперативний готівковий розрахунок, а також оплату за допомогою кредитної або платіжної банківської картки. У першому випадку комісія складає від 3 гривень. А при розрахунку карткою – також від 3 гривень, але без урахування комісії, яка відповідає тарифам вашого банку.

Дуже зручний спосіб оплати замовлення, що дозволяє здійснювати платіжні операції - онлайн-банкінг. Для таких цілей чудово підійде система «Приват24». Під час розрахунку через онлайн-банкінг розмір комісії становить лише 0,5 гривні. Також стягується додаткова комісія, яка розраховується згідно з тарифами конкретної картки. Пам'ятайте, що «ПриватБанк» може змінювати тарифи банківської картки, не повідомляючи про це її власника.

Для оплати світильника безготівковим способом ми надсилаємо фізичній особі спеціальний рахунок. Вам залишається лише сплатити його, відвідавши найближче відділення банку. Якщо наш клієнт є юридичною особою, то разом з рахунком надсилається і відповідна документація.