Світильники гуртом

Центр вибору освітлення «CityLight» – місце, де ви зможете купити світильники гуртом на найвигідніших умовах. Ми займаємося гуртовим продажем світильників та організуємо їх доставку в будь-які міста України, а ціни на моделі провідних брендів роблять покупку максимально вигідною.

Тільки найкращі бренди освітлення

Італійські, польські, іспанські, норвезькі та інші європейські виробники випускають якісні світильники побутового та промислового призначення. Ми можемо запропонувати продукцію для систем освітлення від відомих торгових марок із відмінною репутацією. Для зручності ми розташували їх за абеткою:

Alfa, Argon, Azzardo, Arelux, Atmolight, Blitz, Bega, Eglo, Elstead, Feron, Freya, Ferroluce, Flos, Horoz Electric, Feiss, Italux, Ideal Lux, Jupiter, Laguna Lighting, Leds C4, Mantra, Markslojd, Maytoni, NB Light, Norlys, Nowodvorski, Nordlux, Nova Luce, Osmont, Recagni Angelo, Searchlight, Slv, Tk lighting, Vistosi, Wunderlicht, Zuma Line.

Якщо Вас цікавлять світильники іншого виробника, ми готові привезти гуртову партію на замовлення. Щоб обговорити можливість постачання, достатньо зв'язатися з нашими менеджерами.

Вигідні умови для оптових покупців

Якщо ви зацікавлені у надійному постачальнику освітлювальної техніки, оціните переваги співпраці з нашою компанією. Ми пропонуємо:

  • індивідуальний підхід до ціноутворення з урахуванням специфіки діяльності наших замовників;
  • швидке постачання оптових партій світильників по всій території України;
  • інформаційну підтримку щодо наявності товарів на складі;
  • оперативне інформування про розширення асортименту.

Наші співробітники мають десятирічний стаж роботи у сфері продажів світильників, тому зможуть швидко підібрати моделі для побутових та промислових систем освітлення.

Додаткові переваги

Наш інтернет-магазин є відкритим для співпраці з різними категоріями оптових покупців. Якщо ви купуєте світильники оптом для прикраси власного будинку, то можете розраховувати на вигідні знижки та швидку доставку товару. Рітейлерам та власникам роздрібних магазинів наша компанія пропонує:

  • відвантаження будь-яких товарів за гуртовими цінами;
  • гарантію;
  • можливість повернути рекламний товар;
  • сертифікати на світильники імпортного виробництва;
  • інформаційну підтримку для оформлення бухгалтерських документів.

Будівельні організації та дизайнери зможуть отримати для своїх проектів не лише суттєві знижки на комплекти світильників при купівлі гуртом, а й квотування великих партій, рекламну продукцію для переконання клієнта, сервісну та інформаційну підтримку. Телефонуйте!