Voltega

Немає жодного товару.

Світлодіодне освітлення – це ознака гарного смаку та стилю, а також непоганий спосіб заощадити на споживанні електроенергії. Тим, хто високо цінує свій комфорт та засоби, варто купити світлодіодні лампи Voltega. Вони світять набагато яскравіше, ніж звичайні, і дозволяють заощадити до 90% електроенергії. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент продукції українського бренду за найдоступнішими цінами. Ми пропонуємо тільки оригінальну та сертифіковану продукцію, спеціалізуємося як на роздрібному, так і на оптовому продажу.

Переваги світлодіодних ламп від Voltega

Voltega є відносно новою компанією на українському ринку світлодіодного обладнання. Асортименти продукції цього бренду неймовірно різноманітний. Voltega випускає світлодіодні лампи з різними видами цоколів Е27, Е14, GU5, GU10. У каталозі ви знайдете освітлювальні прилади різних форм - звичні грушоподібні, у вигляді звичайної свічки або свічки з вигнутим кінчиком, лампи Едісона, моделі S2, софіти та багато інших.

Окремо слід згадати колекцію ламп Едісона, що використовуються у світильниках, що дозволяють регулювати рівень яскравості світла.

Світлодіодні лампочки Voltega, представлені в каталозі інтернет-магазину CityLight, відносяться до різних колекцій бренду - Ceramix, Cristal, Simple, Simple Light V3. Ви легко зможете знайти і купити найбільш підходящу для вашого світильника.

У деяких випадках велику роль відіграє дизайн лампочки. Коли вона захована за плафоном, її зовнішній вигляд не має особливого значення. Але в деяких освітлювальних приладах лампи відкриті та повинні доповнювати загальний дизайн, наприклад, у деяких моделях класичних люстр. Спеціально для них Voltega випустила серію лампочок у формі свічки.

Світлодіодні лампи мають кілька переваг перед звичайними:

  • тривалий термін служби (до 27 років);
  • невелике споживання електроенергії;
  • низька температура нагрівання;
  • стійкість до перепадів напруги;
  • екологічність (немає ртуті);
  • безпека для зору;
  • міцність.

Voltega – це перевірений лідер не лише на вітчизняному, а й на європейському ринку світлодіодної продукції.

Доступні ціни та зручне оформлення замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує купити світлодіодні лампи Voltega за дуже привабливою ціною. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником, тому пропонуємо винятково оригінальну сертифіковану продукцію. Оформити замовлення можна як на сайті, так і за телефоном. Якщо у вас виникнуть труднощі, звертайтеся до наших менеджерів, які завжди раді відповісти на будь-які запитання.